O nas

Zapraszamy do składania ofert na usługi promocji systemu SKI - termin składania ofert mija 22 lipca o godzinie 12.00. Szczegóły zaproszenia i dokumentacja tutaj

Firma MSPbiuro, począwszy od 2008 roku, specjalizuje się w pozyskiwaniu, realizacji i skutecznym utrzymaniu projektów dofinansowanych ze środków Unii Europejskiej, w szczególności w zakresie:

  • Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka / Inteligentny Rozwój,
  • Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki / Wiedza Edukacja Rozwój,
  • Regionalnych Programów Operacyjnych.

Naszą dewizą jest kompleksowa obsługa Klienta pozwalająca nie tylko na pozyskanie środków, ale przede wszystkim na efektywne ich wykorzystanie z korzyścią dla Klienta i bezproblemowe rozliczenie i utrzymane wskaźników założonych na okres trwałości projektu. Oferujemy również kompleksową realizację projektów w szczególności w dziedzinach informatycznych i optymalizacji procesowej, począwszy od pozyskania środków, poprzez pełną merytoryczną i finansową realizację projektu, kończąc na wsparciu w zarządzaniu projektem przez cały okres trwałości.

Poniżej przykłady kilku projektów, w których realizacji mamy znaczący udział, a których Właściciele wyrazili zgodę na ujawnienie:

logo MSP biuro
mspbiuro.pl
logo Czytnia
czytnia.pl
logo Archiwizer
archiwizer.com
logo Opiekun budowy
opiekunbudowy.pl

Nasza firma jest beneficjentem działania PO IG 8.2, projekt "Informatyczne wsparcie poprzez integrację i wdrożenie systemu B2B" (umowa UDA-POIG.08.02.00-16-022/09-00). Projekt ten pozwolił na rozbudowę naszego wewnętrznego systemu zarządzania i jego integrację z naszymi kluczowymi partnerami. Projekt znajduje się obecnie w okresie trwałości. Dodatkowo jesteśmy w trakcie realizacji projektu "Wdrożenie zaawansowanego systemu usług Samodzielnej Księgowości Internetowej w zakresie uproszczonej i pełnej rachunkowości." również w ramach działania PO IG 8.2

Zapraszamy do współpracy,
Zespół MSPbiuro