Oferta

Pozyskiwanie środków unijnych

Oferujemy kompleksową usługę pozyskania środków unijnych w ramach programów POIG / POIR, POKL / POWER i RPO. Nasza usługa obejmuje zarówno pełną analizę biznesową firmy (na podstawie której proponowane są możliwe programy dofinansowania do wykorzystania), przygotowanie wspólnie z Klientem (edukacja Klienta) wniosków o dofinansowanie, pełne wsparcie w trakcie realizacji projektu oraz nadzór i kontroling w okresie trwałości projektu.

Co istotne, doradzamy tylko takie programy, w których szanse pozyskania środków są znaczne, ale co bardziej istotne, których realizacja jest w pełni zgodna z biznesową potrzebą Klienta i nie niesie ze sobą żadnych formalnych ryzyk, tak powszechnych obecnie przy wykorzystaniu środków unijnych.

Audyt projektów dotacyjnych

Oferujemy profesjonalny audyt projektów unijnych, w szczególności przedsiębiorstwom, które spożytkowały już środki unijne (w części lub w całości), a nie były jeszcze poddane kontroli przez Instytucję Finansującą i Urząd Kontroli Skarbowej. Audyt taki jest również bardzo polecany wszystkim, którzy oczekują końcowej kontroli projektu (kontrola na zakończenie realizacji projektu).

Przez wzgląd na posiadane zaplecze i szerokie kontakty biznesowe w wyniku audytu oferujemy kompleksowe działania korygujące i zapobiegawcze wraz z ofertą konkretnych firm specjalistycznych, które mogą je wykonać w wymaganych terminach.

Kompleksowa realizacja dofinansowanych

Wszystkim osobom i firmom, które pragną pozyskać lub już pozyskały środki dla projektów z zakresu informatyki i optymalizacji procesowej, oferujemy kompleksowe wsparcie na wszystkich etapach realizacji projektu, łącznie z pełnym jego wykonawstwem i przejęciem ciężaru zarządzania (i wypracowania wymaganych wskaźników) w okresie jego trwałości. Oferujemy korzystne warunki współpracy, zawsze indywidualnie negocjowane. Gwarantujmy także przeniesienie formalnej odpowiedzialności (zabezpieczenia wekslowe i inne) z osoby obecnie obciążonej na nas.

Gotowe programy i moduły programistyczne

Od wielu lat tworzymy sieciowe systemy informatyczne, współpracujące z SQL-owymi bazami danych. Posiadamy zarówno gotowe produkty informatyczne, takiej jak SQL Advanced Archive - specjalistyczne narzędzie służące do archiwizowania wieloinstancyjnych baz danych - jak również szereg wypracowanych modułów programistycznych (bazujących na językach skryptowych). Pełną ofertą informatyczną przesyłamy zainteresowanym drogą mailową.